Siz değerli site ziyaretçilerinden zaman zaman görüş ve öneriler almaktayım. Bunları sizlerle paylaşmak istedim. Görüş ve önerisini burada yayımlamamı isteyen okuyucularım, iletişim bölümünü kullanabilirler.

Üretmek çoğu kişi için zor ve zahmetli. Konfor alanımızdan çıkıp harekete geçmek ve sonucundan kaliteli ve faydalı ürünler ortaya koymak herkesin yapabileceği ama yapmak için cesaret edemediği şeyler. Başta Endüstri Mühendisliği olmak üzere gelişim adına harekete geçilmiş ve daha iyisi için sürekli gelişen bir site görüyorum. Endüstri Mühendisliği için, gelecek için, hep daha iyisi için… Sürekli üretmek dileği ile. Teşekkürler…

Özlem KARAKOÇ, ASÜ Endüstri Mühendisi Öğrencisi, Industrylog Akademi - Yazar

Çok değerli mesai arkadaşım İbrahim. İş yerindeki değerli çalışmalarının haricinde kalan zamanlarında böyle faydalı bir siteye imza attığın için tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Yusuf KURT, Fizikçi

İnternet ortamında çok bilgi olmasına rağmen bazı alanlarda derli toplu bilgi bulmanın zorluğu bir gerçektir. Özellikle iş hayatı ve Endüstri Mühendisliği mesleği ile ilgili seçilmiş yazıları paylaştığınız internet sitenizin daha da gelişeceğine inanıyorum. Tasarım açısından da oldukça sade ve kolay okumaya olanak sağlıyor. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Onur KARADUMAN, Referans Araştırma Firma Sahibi

Bu kadar yoğun, gerçekten ihtiyaca yönelik bilgileri düzenli bir blog sayfasıyla paylaşıyor olmanız çok güzel. Mesleğimizin gereklilikleri ve çalışma alanlarına sitenizde yer vermeniz ve gerek öğrenci gerekse yeni mezun mühendisler için ufuk açıcı. Siteniz için çizmiş olduğunuz yolda hep ileri gitmenizi temenni ediyorum. İçerikleri büyük bir heyecanla takip etmeye devam edeceğim.

Betül TAŞKIN, Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisi Öğrencisi

Sitenizi inceledim. Oldukça faydalı bir site olmuş. Emeğinize sağlık. Özellikle Endüstri Mühendislerine yol göstereceğine inanıyorum.

Timur ŞAHİN, Endüstri Mühendisi

İçerik olarak oldukça faydalı yazıların paylaşıldığı, iş hayatı yolculuğunda her kademedeki çalışanlara hitap edebilecek türden yazıların olduğu bir kişisel blog sitesi. Akademi ile iş hayatı pratiklerinin bir arada bulunduğu bu tür siteleri görmek ülkemizin geleceği adına gurur verici. 

Ümit YILMAZ, Endüstri Mühendisi, Akademisyen

Sitenizi önceki haline göre çok geliştirilmiş buldum. Tebrik ederim çok başarılı. Renkli ve teknik kişiliğinizi de yansıtıyor aynı zamanda. Farklı bir çok alanda istifade edilebilir. Grafiksel ve içerik olarak da çok iyi. Vakit buldukça ziyaret etmeye çalışıyorum. Emeğinize sağlık. 

F. Betül KARACA

Gerek iş hayatı gerekse Endüstri Mühendisliği ile ilgili çok değerli paylaşımların olduğu internet sitenizi takip listeme aldım. İş hayatının yoğunluğundan arta kalan zamanlarda ilgili yazı ve makaleleri zevkle okumaktayım. Katkılarınız için teşekkür ederim.

Hüseyin ÖZMEN, Endüstri Mühendisi

Endüstri mühendisliğini çok iyi bir şekilde temsil ettiğinizi görüyor takip ediyor ve gururla izliyoruz. Ülkemizde siz ve sizin gibi yüksek katılım profiline sahip çeşitli endüstri mühendisliği sitelerini görmek bizim için umut ve heyecan verici.

Adem ERİK, Adana EIM-MEDAK Üyesi