Kim Ne Dedi!

Kim Ne Dedi!2018-04-11T14:30:11+00:00

Siz değerli site ziyaretçilerinden zaman zaman görüş ve öneriler almaktayım. Bunları sizlerle paylaşmak istedim. Görüş ve önerisini burada yayımlamamı isteyen okuyucularım, iletişim bölümünü kullanabilirler.  

.

Gerek iş hayatı gerekse Endüstri Mühendisliği ile ilgili çok değerli paylaşımların olduğu internet sitenizi takip listeme aldım. İş hayatının yoğunluğundan arta kalan zamanlarda ilgili yazı ve makaleleri zevkle okumaktayım. Katkılarınız için teşekkür ederim.

Hüseyin ÖZMEN, Endüstri Mühendisi

Çok değerli mesai arkadaşım İbrahim. İş yerindeki değerli çalışmalarının haricinde kalan zamanlarında böyle faydalı bir siteye imza attığın için tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Yusuf KURT, Fizikçi

İnternet ortamında çok bilgi olmasına rağmen bazı alanlarda derli toplu bilgi bulmanın zorluğu bir gerçektir. Özellikle iş hayatı ve Endüstri Mühendisliği mesleği ile ilgili seçilmiş yazıları paylaştığınız internet sitenizin daha da gelişeceğine inanıyorum. Tasarım açısından da oldukça sade ve kolay okumaya olanak sağlıyor. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Onur KARADUMAN, Referans Araştırma Firma Sahibi

Bu kadar yoğun, gerçekten ihtiyaca yönelik bilgileri düzenli bir blog sayfasıyla paylaşıyor olmanız çok güzel. Mesleğimizin gereklilikleri ve çalışma alanlarına sitenizde yer vermeniz ve gerek öğrenci gerekse yeni mezun mühendisler için ufuk açıcı. Siteniz için çizmiş olduğunuz yolda hep ileri gitmenizi temenni ediyorum. İçerikleri büyük bir heyecanla takip etmeye devam edeceğim.

Betül TAŞKIN, Karabük Üniversitesi Endüstri Mühendisi Öğrencisi

Sitenizi inceledim. Oldukça faydalı bir site olmuş. Emeğinize sağlık. Özellikle Endüstri Mühendislerine yol göstereceğine inanıyorum.

Timur ŞAHİN, Endüstri Mühendisi

İçerik olarak oldukça faydalı yazıların paylaşıldığı, iş hayatı yolculuğunda her kademedeki çalışanlara hitap edebilecek türden yazıların olduğu bir kişisel blog sitesi. Akademi ile iş hayatı pratiklerinin bir arada bulunduğu bu tür siteleri görmek ülkemizin geleceği adına gurur verici. 

Ümit YILMAZ, Endüstri Mühendisi, Akademisyen

Üretmek çoğu kişi için zor ve zahmetli. Konfor alanımızdan çıkıp harekete geçmek ve sonucundan kaliteli ve faydalı ürünler ortaya koymak herkesin yapabileceği ama yapmak için cesaret edemediği şeyler. Başta Endüstri Mühendisliği olmak üzere gelişim adına harekete geçilmiş ve daha iyisi için sürekli gelişen bir site görüyorum. Endüstri Mühendisliği için, gelecek için, hep daha iyisi için… Sürekli üretmek dileği ile. Teşekkürler…

Özlem KARAKOÇ, ASÜ Endüstri Mühendisi Öğrencisi, Industrylog Akademi - Yazar