Hakkında

Hakkında2020-08-31T09:41:50+03:00
  • BEM

“Bir Endüstri Mühendisi” (BEM), iş hayatıyla ilgili yazıların paylaşıldığı ve gönüllülük esasına göre hizmet veren kişisel bir blog sitesidir. Hedef kitlesi olarak;

  • Profesyonel İş Hayatında bulunan beyaz yakalılara
  • Endüstri Mühendisi olarak çalışan meslektaşlarıma,
  • Endüstri Mühendisi öğrencisi olup kariyerine yön vermek isteyenlere yönelik içerikler üretilmektedir.

Endüstri mühendisleriyle ilgili Endüstri Mühendisliğinin Tarihçesinden, Endüstri 4.0’a, İş Etüdünden İş Geliştirme ve Süreç Analizine, Üretim Planlamadan Kalite Yönetim Sistemlerine, Kurumsal Kaynak Planlamadan Stratejik Planlamaya kadar bir çok konuda yazılar yer almaktadır.

Site her ne kadar Endüstri Mühendislerine yönelikmiş gibi görünse de aslında çok daha geniş bir yelpazeyi kapsamaktadırKişisel Gelişim ve Kariyer Planlamadan Strateji ve Yönetime, İnsan Kaynaklarından Satış ve Pazarlamaya, Bilim ve Teknolojiden İş Zekası ve Raporlamaya kadar yine pek çok konuda makaleler bulunmaktadır.

Prensip gereği kaynağı belli olmayan yazılar alıntı yapılmamaktadır. Paylaşımların büyük çoğunluğu farklı farklı kaynaklardan özenle seçilirken bir kısmı da kendi çalışmalarımdan oluşmaktadır.

Merak ettiğiniz diğer sorulara “Sorularla BEM Sitesi” başlığından ulaşabilirsiniz.

Site hakkındaki geri bildirimlerinizi isterseniz yazıların sonundaki “yorum” kısmına yazarak, isterseniz de “iletişim” bölümünden bana ulaştırabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz için şimdiden teşekkür eder, içeriklerden maksimum düzeyde faydalanmanızı ümit ederim.

Seçilmiş Bazı Makaleler